- TOP tippek a következő 7 napra |
|
A mérkőzések kimenetelének előrejelzései ebben az esetben nem dátum vagy verseny alapján vannak rendezve, hanem a siker valószínűsége szerint, a várható győztes becslésünk alapján.
Minden fogadási tipp különböző versenyekből az INDEX érték szerint van rendezve. Az INDEX érték leegyszerűsítve a várható pont- vagy gólkülönbség kétszeresét jelenti, amelyet az algoritmusunk számít ki. Minden sorra kattintva megnyithatod a fogadási tippet, és részletes statisztikákat láthatsz a mérkőzésről.
Ha egy fogadási tipp a sor végén zöld háttérrel és 1-es számmal van jelölve, az azt jelenti, hogy algoritmusunk a hazai győzelmet valószínűsíti. Ha pedig piros háttérrel és 2-es számmal van jelölve, az algoritmus a vendégcsapat győzelmét prognosztizálja.
A fogadási tippeket mindig tekintsd inspirációnak és nem kötelező érvényű véleménynek. Ha sporteseményekre fogadási játékokban veszel részt, mindig körültekintően bánj a pénzeddel. Soha ne fektess be többet annál, mint amennyit megengedhetsz magadnak, hogy elveszíts anélkül, hogy anyagi nehézségekbe kerülnél. Ez az elv minden pénzügyi befektetésre érvényes.
| Labdarúgás tippek | VITISPORT TIP | INDEX | |||||||||||
| score | 1 | 0 | 2 | tip | |||||||||
| 17.05 | Selangor | Pdrm | 5 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 9.84 | |||
| 15.05 | Al Riffa | Bahrain SC | 4 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 8.28 | |||
| 15.05 | Shakhter Karagandy | Aktobe Jas | 4 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 8.08 | |||
| 14.05 | Vidar | Sotra | 0 | : | 4 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -8.03 | |||
| 16.05 | Trans Narva | Flora Tallinn | 0 | : | 4 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -7.87 | |||
| 17.05 | IBV Vestmannaeyjar | Vikingur Reykjavik | 0 | : | 4 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -7.58 | |||
| 16.05 | Al Ain | Dibba Al-Fujairah | 4 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 7.55 | |||
| 16.05 | Negeri Sembilan | Kelantan United | 4 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 7.50 | |||
| 16.05 | Albirex Niigata S | Young Lions | 4 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 7.36 | |||
| 16.05 | Riga | FS Jelgava | 4 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 7.15 | |||
| 16.05 | Shkupi 1927 | FK Rabotnicki | 0 | : | 4 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -7.01 | |||
| 16.05 | KPV-j | Tampere United | 0 | : | 4 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -6.61 | |||
| 19.05 | Ferroviaria W | Vitória BA W | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.55 | |||
| 16.05 | Viking | Start | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.49 | |||
|
|
|||||||||||||
| 17.05 | Hamburger SV nők | Bayern Munich W | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -6.46 | |||
| 16.05 | São Bernardo | America Mineiro | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.42 | |||
| 19.05 | FC Noah | Ararat | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.41 | |||
| 15.05 | Ull/Kisa | Eidsvold | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -6.37 | |||
| 16.05 | Nürnberg II | Hankofen-Hailing | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.35 | |||
| 16.05 | Stabaek | Raufoss | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.10 | |||
| 16.05 | Carroi | Inter Club d'Escaldes | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -5.97 | |||
| 16.05 | SV Meppen | St. Pauli II | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.96 | |||
| 14.05 | Hønefoss | Stjørdals-Blink | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.59 | |||
| 16.05 | Bayern München | 1. FC Köln | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.41 | |||
| 17.05 | Inter | Hellas Verona FC | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.39 | |||
| 16.05 | Steinbach Haiger | Bahlinger SC | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.33 | |||
| 19.05 | Palmeiras W | Botafogo W | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.26 | |||
| 14.05 | FK Gomel | Baranovichi | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.21 | |||
| 20.05 | Trans Narva | Paide | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -5.11 | |||
| 20.05 | Saburtalo | Gagra | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.10 | |||
| 16.05 | Orlando Pirates FC | Durban City FC | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.07 | |||
| 15.05 | PSBS Biak Numfor | Arema FC | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -5.05 | |||
| 16.05 | Brann | KFUM Oslo | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.01 | |||
| 18.05 | Arsenal | Burnley | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.01 | |||
| 16.05 | Al Fahaheel | Al Kuwait | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -5.00 | |||
| 14.05 | Al Zawra'a | Al-Qasim | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.94 | |||
| 14.05 | Sporting Kansas City | Los Angeles Galaxy | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.86 | |||
| 16.05 | Haugesund | Asane | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.86 | |||
| 16.05 | ODD Ballklubb | Moss | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.85 | |||
| 14.05 | Al-Qadisiyah FC | Al-Hazm | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.77 | |||
| 16.05 | Incheon United | Gwangju FC | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.74 | |||
| 20.05 | Baník Souš | Ústí nad Orlicí | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.70 | |||
| 16.05 | Al-Hilal Saudi FC | NEOM | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.66 | |||
| 16.05 | Sporting CP | GIL Vicente | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.61 | |||
| 16.05 | Kjelsås | Skeid | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.59 | |||
| 16.05 | Kauno Žalgiris | Šiauliai | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.53 | |||
| 16.05 | Rīgas FS II | Leevon / PPK | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.53 | |||
| 17.05 | 1899 Hoffenheim W | RB Leipzig nők | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.51 | |||
| 17.05 | Vasas | Ajka | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.49 | |||
| 15.05 | Shkendija | Akademija Pandev | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.48 | |||
| 16.05 | Al-Ahli Jeddah | Al-Kholood | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.46 | |||
| 17.05 | Carl Zeiss Jena W | FC Koln W | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.46 | |||
| 16.05 | Ferencvarosi TC | Zalaegerszegi TE | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.43 | |||
| 20.05 | Tabora United | Mtibwa Sugar | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.43 | |||
| 16.05 | Ansbach | Würzburger Kickers | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.42 | |||
| 16.05 | Gremio W | Mixto W | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.41 | |||
| 14.05 | Fortuna Mfou | Cotonsport | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.37 | |||
| 16.05 | Metta / LU | JDFS Alberts | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.35 | |||
| 16.05 | Alemannia Aachen | Havelse | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.34 | |||
| 16.05 | SK Poltava | Dynamo Kyiv | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.33 | |||
| 20.05 | Uničov | Hlučín | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.32 | |||
| 16.05 | Everton (női) | Leicester City WFC | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.30 | |||
| 16.05 | TPV | OLS | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.30 | |||
| 20.05 | Egersund | Lyn | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.30 | |||
|
|
|||||||||||||
| 17.05 | VfL Wolfsburg nők | Nürnberg W | 3 | : | 1 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.26 | |||
| 18.05 | Tanjong Pagar | Hougang United | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.26 | |||
| 15.05 | Al-Hidd | Al Shabab | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.24 | |||
| 20.05 | Kalju Nomme | Laagri | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.24 | |||
| 18.05 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC | Ashdod | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.23 | |||
| 15.05 | Semen Padang | Persebaya Surabaya | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.21 | |||
| 17.05 | FC Copenhagen | Randers FC | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.21 | |||
| 20.05 | Aalesund | Brann | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.21 | |||
| 17.05 | Slovan Liberec II | Teplice II | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.19 | |||
| 16.05 | Eichstätt | Buchbach | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.18 | |||
| 16.05 | Shabab Al Ahli Dubai | Al Bataeh | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.18 | |||
| 19.05 | Chengdu Better City | SHANGHAI SIPG | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.18 | |||
| 15.05 | UCSA | Bukovyna | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.16 | |||
| 14.05 | Club Africain | Olympique Béja | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.15 | |||
| 15.05 | Grobiņa | Tukums | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.13 | |||
| 16.05 | Imst | Lustenau | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.12 | |||
| 20.05 | Třinec | Slovácko II | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.12 | |||
| 19.05 | Al Salmiyah | Al Shabab | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.09 | |||
| 15.05 | Shillong Lajong | Rajasthan United | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.07 | |||
| 16.05 | Rotor Volgográd | Chayka | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.05 | |||
| 17.05 | Zbrojovka Brno II | Start Brno | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.03 | |||
| 14.05 | CS Sfaxien | ES Sahel | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.01 | |||
| 17.05 | PWD Bamenda | Unisport Bafang | 0 | : | 2 | 6 % | 16 % | 78 % | 2 | -3.98 | |||
| 19.05 | Ben Aknoun | Mostaganem | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 3.98 | |||
| 17.05 | Krasava Ypsonas | Enosis | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 3.97 | |||
| 18.05 | Nashville SC | Los Angeles FC | 2 | : | 0 | 78 % | 17 % | 5 % | 1 | 3.95 | |||
| 15.05 | Hapoel Ramat Gan | Hapoel Kfar Shalem | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.94 | |||
| 16.05 | Kisvarda FC | Gyori ETO FC | 0 | : | 2 | 6 % | 17 % | 77 % | 2 | -3.93 | |||
| 16.05 | Muharraq | A'Ali | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.91 | |||
| 16.05 | Hertha Zehlendorf | Greifswalder FC | 0 | : | 2 | 6 % | 17 % | 77 % | 2 | -3.88 | |||
| 20.05 | Ranheim | hodd | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.86 | |||
| 16.05 | Arendal | jerv | 0 | : | 2 | 6 % | 17 % | 77 % | 2 | -3.83 | |||
| 18.05 | Al Jahra | Al Arabi | 0 | : | 2 | 6 % | 17 % | 77 % | 2 | -3.83 | |||
| 18.05 | Al Nasr | Smail | 2 | : | 0 | 76 % | 17 % | 7 % | 1 | 3.82 | |||
| 15.05 | Akademiya Ontustik | Sport Academy Kairat | 0 | : | 2 | 6 % | 17 % | 77 % | 2 | -3.80 | |||
| 16.05 | FK Sarajevo | Siroki Brijeg | 2 | : | 0 | 76 % | 17 % | 7 % | 1 | 3.80 | |||
| 16.05 | Slovan Bratislava | Zemplín Michalovce | 2 | : | 0 | 76 % | 17 % | 7 % | 1 | 3.75 | |||
| 17.05 | Victoria United | Jeunes Fauves | 2 | : | 0 | 76 % | 17 % | 7 % | 1 | 3.74 | |||
| 20.05 | Start | Bodo/Glimt | 0 | : | 2 | 7 % | 17 % | 76 % | 2 | -3.74 | |||
| 15.05 | Frýdek-Místek | Blansko | 2 | : | 0 | 76 % | 18 % | 6 % | 1 | 3.73 | |||
| 16.05 | FC jazz | Rops | 0 | : | 2 | 7 % | 18 % | 75 % | 2 | -3.73 | |||
| 20.05 | Meshakhte | FC Torpedo Kutaiszi | 0 | : | 2 | 7 % | 18 % | 75 % | 2 | -3.72 | |||
| 15.05 | Kolding IF | Lyngby | 0 | : | 2 | 7 % | 18 % | 75 % | 2 | -3.68 | |||
| 14.05 | Real Madrid | Oviedo | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.67 | |||
| 16.05 | Altona 93 | Kickers Emden | 1 | : | 3 | 7 % | 18 % | 75 % | 2 | -3.64 | |||
| 16.05 | Super Nova | Ogre United | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.63 | |||
| 17.05 | NK Slaven Belupo | Dinamo Zagreb | 0 | : | 2 | 7 % | 18 % | 75 % | 2 | -3.61 | |||
| 17.05 | Albion FC | Wanderers | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.61 | |||
| 14.05 | Bolívar | Nacional Potosí | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.60 | |||
| 15.05 | Al-Wasl FC | Al-Ittihad Kalba | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.59 | |||
|
|
|||||||||||||
| 16.05 | Qarabag | Imisli FK | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.59 | |||
| 17.05 | Công An Nhân Dân | Thanh Hóa | 2 | : | 0 | 75 % | 18 % | 7 % | 1 | 3.59 | |||
| 15.05 | Al Taawon | Al Riyadh | 2 | : | 0 | 74 % | 18 % | 8 % | 1 | 3.58 | |||
| 16.05 | Aritma Praha | Táborsko II | 2 | : | 0 | 74 % | 18 % | 8 % | 1 | 3.56 | |||
| 15.05 | Fortis | Brothers Union | 2 | : | 0 | 74 % | 18 % | 8 % | 1 | 3.55 | |||
| 16.05 | Molde | Kristiansund BK | 2 | : | 0 | 74 % | 18 % | 8 % | 1 | 3.52 | |||
| 17.05 | Gimnasia Jujuy | Temperley | 2 | : | 0 | 74 % | 18 % | 8 % | 1 | 3.52 | |||
| 20.05 | Al Nasar | Al Kuwait | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.49 | |||
| 20.05 | Pyramids FC | Smouha SC | 2 | : | 0 | 74 % | 19 % | 7 % | 1 | 3.47 | |||
| 14.05 | Al Arabi | Al Tadhamon | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.45 | |||
| 17.05 | FC Differdange 03 | UN Kaerjeng 97 | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.44 | |||
| 16.05 | Liverpool W | Arsenal W | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.43 | |||
| 16.05 | Sportfreunde Siegen | SSVg Velbert | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.43 | |||
| 17.05 | 9 de Octubre | El Nacional | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.41 | |||
| 16.05 | West Ham W | Man City (női) | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.39 | |||
| 16.05 | Lyn | Kongsvinger | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.39 | |||
| 17.05 | Schwaz | Wacker Innsbruck | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.39 | |||
| 17.05 | Plzen | FK Jablonec | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.37 | |||
| 15.05 | Étoile Carouge | Bellinzona | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.36 | |||
| 17.05 | Heracles | Groningen | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.36 | |||
| 19.05 | Charleroi | OH Leuven | 2 | : | 0 | 73 % | 19 % | 8 % | 1 | 3.35 | |||
| 15.05 | Arys | Khan Tengri | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.34 | |||
| 15.05 | FK Trakai | Panevėžys | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.34 | |||
| 17.05 | Techiman Eleven Wonders FC | Berekum Chelsea FC | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.34 | |||
| 16.05 | Erbil SC | Newroz SC | 2 | : | 0 | 72 % | 19 % | 9 % | 1 | 3.33 | |||
| 17.05 | Nice | Metz | 2 | : | 0 | 72 % | 19 % | 9 % | 1 | 3.33 | |||
| 20.05 | Vrchovina | Hranice | 2 | : | 0 | 72 % | 19 % | 9 % | 1 | 3.33 | |||
| 20.05 | El Bayadh | JS Saoura | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.33 | |||
| 15.05 | Rapperswil | Stade Nyonnais | 2 | : | 0 | 72 % | 19 % | 9 % | 1 | 3.32 | |||
| 17.05 | Pisa | Napoli | 0 | : | 2 | 8 % | 19 % | 73 % | 2 | -3.32 | |||
| 16.05 | Academico Viseu | Sporting CP B | 2 | : | 0 | 72 % | 19 % | 9 % | 1 | 3.30 | |||
| 16.05 | Halmstad | IF Elfsborg | 0 | : | 2 | 8 % | 20 % | 72 % | 2 | -3.29 | |||
| 17.05 | Deportivo Maipu | Nueva Chicago | 2 | : | 0 | 72 % | 20 % | 8 % | 1 | 3.29 | |||
| 18.05 | Shirak | FC Urartu | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.27 | |||
| 16.05 | O'Higgins | Universidad de Concepcion | 2 | : | 0 | 72 % | 20 % | 8 % | 1 | 3.26 | |||
| 17.05 | KR Reykjavik | Fram Reykjavik | 3 | : | 1 | 72 % | 20 % | 8 % | 1 | 3.26 | |||
| 16.05 | Illertissen | Schwaben Augsburg | 2 | : | 0 | 72 % | 20 % | 8 % | 1 | 3.25 | |||
| 18.05 | Haka | Klubi-04 | 2 | : | 0 | 72 % | 20 % | 8 % | 1 | 3.24 | |||
| 17.05 | Admira Praha | Dukla Praha II | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.23 | |||
| 17.05 | Juventus | Fiorentina | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.23 | |||
| 20.05 | Kazma | Al Fahaheel | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.23 | |||
| 20.05 | Moss | Stromsgodset | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.23 | |||
| 20.05 | Al Khaleej Saihat | Al-Ahli Jeddah | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.23 | |||
| 15.05 | Krems / Rehberg | TWL Elektra | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.22 | |||
| 17.05 | Guarani Campinas | Ituano | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.22 | |||
| 20.05 | ATK Mohun Bagan | SC Delhi | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.22 | |||
| 17.05 | FC Krasnodar | FK Orenburg | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.21 | |||
| 16.05 | Toktogul | Asia Talas | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.19 | |||
| 16.05 | Diosgyori VTK | Paks | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.19 | |||
| 16.05 | Universidad Catolica | Delfin SC | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.19 | |||
|
|
|||||||||||||
| 17.05 | Cobresal | Club Universidad de Chile | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.18 | |||
| 17.05 | SV Elversberg | Preußen Münster | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.17 | |||
| 19.05 | Independiente F.b.c. | Deportivo Santani | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.17 | |||
| 17.05 | Municipal | Xelajú | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.16 | |||
| 20.05 | Shanghai Shenhua | Wuhan Three Towns | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.16 | |||
| 16.05 | Levanger | Trygg/Lade | 3 | : | 1 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.14 | |||
| 16.05 | AFAD | Olympique Sport d'Abobo | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.14 | |||
| 17.05 | E. Frankfurt nők | Union Berlin nők | 3 | : | 1 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.14 | |||
| 17.05 | Sturm Graz | Rapid Vienna | 2 | : | 0 | 71 % | 20 % | 9 % | 1 | 3.13 | |||
| 16.05 | Artis | Viktoria Žižkov | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.12 | |||
| 17.05 | Kolos Kovalivka | Obolon'-Brovar | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.11 | |||
| 16.05 | Riga Mariners | Valmiera / BSS | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.10 | |||
| 16.05 | Ústí nad Labem | Slavia Praha II | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.10 | |||
| 16.05 | Zrinjski | Posušje | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.10 | |||
| 16.05 | Ypiranga-RS | Maringá | 3 | : | 1 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.10 | |||
| 17.05 | PEC Zwolle | Feyenoord | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.10 | |||
| 17.05 | Blooming | Gualberto Villarroel SJ | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.09 | |||
| 17.05 | LASK Juniors | Wolfsberger AC II | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.09 | |||
| 17.05 | Tekstilac Odžaci | Stepojevac Vaga | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.09 | |||
| 14.05 | FC Sion | FC Lugano | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.08 | |||
| 17.05 | Udinese | Cremonese | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.08 | |||
| 20.05 | Shenyang Urban | Qingdao Hainiu | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.08 | |||
| 20.05 | Inter Kashi | East Bengal II | 0 | : | 2 | 9 % | 20 % | 71 % | 2 | -3.08 | |||
| 16.05 | Charleroi | KVC Westerlo | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.07 | |||
| 17.05 | SGS Essen nők | SC Freiburg nők | 0 | : | 2 | 10 % | 20 % | 70 % | 2 | -3.07 | |||
| 20.05 | Lillestrom | Kristiansund BK | 2 | : | 0 | 70 % | 20 % | 10 % | 1 | 3.07 | |||
| 17.05 | Jeunesse Canach | Atert Bissen | 0 | : | 2 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -3.06 | |||
| 17.05 | AS Roma | Lazio | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.05 | |||
| 15.05 | Castellón | Cadiz | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.04 | |||
| 16.05 | Real Tomayapo | Aurora | 0 | : | 2 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -3.04 | |||
| 16.05 | Inhulets | Prykarpattia | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.03 | |||
| 16.05 | Iskra | FC Stăuceni | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.03 | |||
| 16.05 | Nõmme Kalju II | Viimsi | 0 | : | 2 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -3.03 | |||
| 16.05 | Malut United FC | Persita | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.02 | |||
| 16.05 | Zakho SC | Al-Najaf | 2 | : | 0 | 70 % | 21 % | 9 % | 1 | 3.02 | |||
| 16.05 | FK Spartak Zdrepceva KRV | IMT Novi Beograd | 0 | : | 2 | 10 % | 21 % | 69 % | 2 | -3.00 | |||
A Vitisport egy független sportinformációs platform, amely mérkőzés-előzetesekre, statisztikai elemzésekre és általános sportkommentárokra összpontosít, elsősorban a labdarúgás és néhány kiválasztott nemzetközi versenysorozat területén. A weboldal célja, hogy kontextust, adatokat és tájékoztató jellegű áttekintést nyújtson a sporteseményekről.
A Vitisport nem fogadóiroda és nem fogad el fogadásokat. Az oldalon megjelenő tartalom kizárólag tájékoztató és szórakoztató célokat szolgál, és nyilvánosan elérhető adatokon, történelmi statisztikákon és általános sportelemzéseken alapul.
A sportfogadást mindig szórakozási formaként kell kezelni, és nem jövedelemszerzési lehetőségként. Az eredmények kiszámíthatatlanok, és bármikor előfordulhat a teljes tét elvesztése. Csak olyan összeget érdemes kockáztatni, amelynek elvesztése nem okoz anyagi nehézséget.
Javasolt egy világos havi szórakozási költségvetést meghatározni, és azt elkülöníteni az alapvető kiadásoktól, mint például a lakhatás, a rezsi, az élelmiszer vagy a megtakarítások. Sok felhasználó fix limiteket is alkalmaz egy fogadásra vagy egy napra vonatkozóan.
Kerülje a veszteségek üldözését, és ne fogadjon stressz, fáradtság vagy érzelmi nyomás alatt. A fogadások egyszerű nyilvántartása segíthet a kontroll megőrzésében és a tudatosabb döntéshozatalban.
Az oldalon található összes tipp, elemzés és tartalom kizárólag tájékoztató jellegű. Nem garantál semmilyen eredményt, és nem tekinthető pénzügyi vagy befektetési tanácsnak. Kérjük, mindig tartsa be a helyi jogszabályokat és az életkori korlátozásokat.
Amennyiben a fogadás már nem szórakozás, vagy a kontroll elvesztésének érzése jelentkezik, érdemes szünetet tartani és segítséget kérni. A személyes jólét mindig fontosabb bármilyen sporteredménynél.